لوگو فوتر تاپ گلد
سیامک معصومی بنیان گذار و مدیریت تاپ گلد

شرکت تاپ گلد امپایر استیت که توسط آقای مهندس سیامک معصومی تاسیس شده پیشرو در بازار فروش املاک و مستغلات در قبرس شمالی می باشد.از زمان تاسیس در سال 2013 این کمپانی بیش از 1000 واحد مسکونی به فروش رسانده است.این کمپانی با افتتاح شعبات مختلف در کشورهای دیگر علی الخصوص ایران در راستای جذب مشتری و خدمات بیشتر به فعالیت خود ادامه می دهد به طوری که یکی از موفق ترین کمپانی های قبرس شمالی محسوب می گردد.

مشتریان ما تنها دارایی ما هستند؛ این اصل اول شرکت سرمایه گذاری تاپ گلد امپایر استیت است. هلدینگ تاپ گلد دارای کافه رستوران، شرکت سرمایه گذاری املاک تاپ گلد امپایر و آژانس توریستی در قبرس شمالی می باشد.

حالا می خواهیم شما رو با خدمات مختلف این شرکت موفق بیشتر آشنا کنیم، تاپ گلد امپایر استیت با علم به نیازهای خاص مشتریان و احاطه کامل بر پروژه های ساخت و ساز در قبرس شمالی و همچنین شناخت موقعیت های بی نظیر جزیره، بهترین مشاور و راهنمای هموطنان عزیز در زمینه سرمایه گذاری مناسب و خرید املاک با قیمت های استثنائی و کمترین کارمزد در قبرس شمالی است. مجموعه تاپ گلد امپایر استیت به صورت متمرکز خدماتی از قبیل خرید ملک تجاری و مسکونی، خدمات مهاجرتی ازجمله ترانسفر فرودگاهی و ارائه گشت های محلی با بکارگیری راهنمایان فارسی زبان بصورت گروهی و اختصاصی برای افراد و آژانسهای مسافرتی، سازمانها و …. اخذ اقامت قبرس شمالی، ثبت شرکت، سفارش مستقیم خودرو از کشورهای ژاپن و انگلیس و همچنین دریافت پذیرش از مدارس و دانشگاههای قبرس شمالی را انجام میدهد.

تاپ گلد امپایر استیت برای ساخت آینده ای بهتر در کنار شماست.

تیم ما

یک تیم حرفه ای تا آخر مسیر پشت شماست

سیامک معصومی بنیان گذار و مدیریت تاپ گلد

مهندس سیامک معصومی

مدیر عامل هلدینگ تاپ گلد امپایر استیت قبرس شمالی

دکتر دنیا سعیدی

دکتر دنیا سعیدی

مدیر اجرایی هلدینگ تاپ گلد امپایر استیت قبرس شمالی