لوگو تاپ گلد امپایر استیت

NEDEN Mİ KUZEY KIBRIS

Kuzey Kıbrıs tabiri yerinde ise cennet ada, birçok insanın göç etmek istediği berrak denizi ve havası ile yılın 6-7 ayını tatil tadında yaşayabileceğiniz muazzam bir yerdir. Kuzey Kıbrıs’ta yaşamanın ve ikamet etmenin en kolay yollarından biri ülke içerisinde emlak yatırımı yapmaktır ve Kuzey Kıbrıs’ta mülk satın alarak bu ülkede daimi olarak ikamet ve vatandaşlık elde etmek mümkündür. Ayrıca satın alacağınız konutlarda kredi imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Ancak bu doğrultuda en önemli nokta doğru bir istişare ve doğru bir yatırım ile size en uygun olanı uygun fiyata alabilmektir. Uzman danışmanlarımız bu konuda bir telefon uzağınızda ve sizin için en doğru yatırım yerini bulmakta her daim yanınızda olacaktır.

Kuzey Kıbrıs’ta mülk satın almanın avantajları

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی
آیکن قیمت مناسب

Fiyat doğru

آیکن چشم انداز زیبا

Güzel manzara

آیکن فرصت های سرمایه گذاری

yatırım fırsatları

Kuzey Kıbrıs’ta mülk satın almanın en büyük avantajlarından biri fiyatıdır. Almanya, Avusturya ve İsviçre ile karşılaştırıldığında, Kuzey Kıbrıs’ta emlak fiyatları önemli ölçüde daha düşük. Almanya, Avusturya veya İsviçre’de ödeyeceğiniz fiyatın bir kısmına sahile yakın bir villa veya daire satın alabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs, güzel manzarası ve hoş iklimi olan bir yerdir. Plajlar büyüleyici ve deniz berrak. Kuzey Kıbrıs’ta bir mülk satın alırsanız, tüm yıl boyunca sıcak havanın ve güzel manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs emlak yatırımı için gelişmekte olan bir pazardır. Hükümet, yabancı yatırımcıları çekmek için birçok teşvik yarattı. Kuzey Kıbrıs’ta emlak yatırımı yaparsanız, yüksek getiri ve uzun vadeli büyüme potansiyelinden faydalanabilirsiniz.

Gayrimenkul almayı düşünüyorsanız tercihiniz Kuzey Kıbrıs olabilir. Daha düşük fiyatlar, vergi avantajları, güzel manzara ve daha düşük yaşam maliyeti, onu emlak alıcıları için çekici bir yer haline getiriyor. Ayrıca, Kuzey Kıbrıs mükemmel bir yatırım potansiyeli sunmaktadır.

Ancak bu faydaların yanı sıra, istenen sonucu elde etmek için doğru seçimi özenle ve uygun tavsiyelerle yapmalısınız. Danışmanlarımız yılların tecrübesiyle yanınızda.

Göçmenlik ve yatırım danışmanlığı talebi

Adım 1 / 7

هدف شما از سفر به قبرس شمالی(Gerekli)

Topgold Hakkinda

0 +
onur
0 +
Projeler
0 +
Hizmetler
0 +
مشتریان
کاور ویدیو
Hakkındaki Videoyu Oynat کاور ویدیو

Top Gold hizmeti tanıtım videosu

Güney Kıbrıs

Kuzey ve Güney Kıbrıs arasındaki fark nedir?

Kuzey Kıbrıs

قبرس جنوبی

Ulaşıma erişim

Güney Kıbrıs, Avrupa Birliği'nin bir parçasıdır, ancak Schengen bölgesinde değildir. Bu nedenle yabancı uyruklu kişiler Güney Kıbrıs elektronik vizesi düzenleyerek ülkeye giriş yapabilirler. Güney Kıbrıs'ta uluslararası bir Larnaka havaalanı var - yaz aylarında düzenli uçuşların yanı sıra Avrupa ülkelerinden direkt charter uçuşları da düzenleniyor.

Yatırım ile oturma izni

Güneyde, yalnızca en az 500.000 Euro değerinde yeni bir konut satın alarak gayrimenkul yatırımı için oturma izni alabilirsiniz.

Çalışma koşulları

Kıbrıs'ın her iki bölgesindeki üniversitelerde okumak dünya çapında değerlidir. İngiliz eğitim sistemi şu şekilde işliyor: BA - MA - PhD. Çoğu üniversitede öğretim İngilizce yapılır ve bu da şüphesiz onları yabancı öğrenciler arasında daha popüler kılar.

قبرس شمالی

Ulaşıma erişim

Kuzey Kıbrıs'ı ziyaret etmek için vizeye ihtiyacınız yoktur. Varışta, turistlere bir giriş damgası verilir (bazen pasaporta yerleştirilir, ancak genellikle ayrı bir tamamlanmış kitapçıkta). Erkan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs topraklarında faaliyet göstermektedir. Ülke kısmen tanındığı için adaya Türkiye'de ancak uçak veya feribotla transit olarak ulaşılabiliyor.

Yatırım ile oturma izni

Kuzey kesiminde, herhangi bir tutarda gayrimenkul satın alırken oturma izni başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çalışma koşulları

Güney Kıbrıs'ta 8, Kuzey Kıbrıs'ta 12 üniversite vardır, bu nedenle Kuzey Kıbrıs yüksek öğrenim için bir destinasyon olarak daha popülerdir. Kıbrıs üniversitelerinde diploma aldıktan sonra, mezunlar Avrupa'da iş bulma konusunda iyi bir şansa sahip olurlar.

Bizim takım

Profesyonel bir ekip sizi destekliyor

سیامک معصومی بنیان گذار و مدیریت تاپ گلد

Mr. Siamak Masoumi

Top Gold Empire State Holding Kuzey Kıbrıs CEO'su​

دکتر دنیا سعیدی

Dr.Donya Saeidi

Top Gold Empire State Holding Kuzey Kıbrıs İcra Direktörü

"*" gerekli alanları gösterir

موضوع مشاوره*