لوگو فوتر تاپ گلد

بهترین هتل های قبرس شمالی

فهرست مطالب

اگر می خواهید تعطیلات شگفت انگیزی را در قبرس شمالی بگذرانید، اگر به دنبال آسایش و زیبایی هستید، می توانید از خدمات هتل های 5 ستاره لذت ببرید. ما در مورد برجسته ترین هتل های 5 ستاره برای شما تحقیق کرده ایم. شما می توانید هر هتلی را با توجه به خواسته، تقاضا و بودجه خود انتخاب کنید. شما می توانید یک تعطیلات عالی در قبرس شمالی داشته باشید.

Merit Crystal Cove Hotel & SPA
هتل مریت کریستال کوو در خلیج زفیروس، یکی از زیباترین مکان های جمهوری ترک قبرس شمالی با چشم انداز آبی شفاف از مدیترانه شرقی واقع شده است. این هتل در گیرنه، جایی که آبی و سبز به هم می رسند، در 2.2 کیلومتری ساحل فرار قرار دارد، دارای سیستم پلاس فراگیر است. با خدمات اسپا ارائه شده در این هتل می توانید استراحت کرده و استراحت کنید.

هتل گیلهام وینیارد
هتل Gillham Vineyard در قسمت پوشیده از درخت کاج جزیره واقع شده است و تنها هتل تاکستانی در قبرس شمالی است. شما نمی توانید درک کنید که با اتاق های سوئیت مستقل و مدرن راحت و مدرن، استخر شنا و خدمات اسپا چگونه می گذرد.

اقامتگاه لوکس کنکورد
این هتل در مکانی کنار دریا در بفرا واقع شده است و بر روی یک شگفتی گردشگری 125 دکری واقع شده است. این مرکز خدمات لوکس کنکورد و فوق العاده فراگیر را برای شما به ارمغان می آورد. در حالی که یک سفر طعم و جشن را در رستوران های آلا کارته خوشمزه تجربه می کنید، می توانید از نمایش های انیمیشن سرگرم کننده نیز لذت ببرید.

هتل مریت رویال
هتل مریت رویال و اسپا واقع در گیرنه، که با ویژگی های هتل دوستدار محیط زیست در قبرس متمایز است، مورد قدردانی مهمانان خود قرار گرفته است. این مرکز طعم های مناسب برای همه سلیقه ها را با کیفیت خدمات پنج ستاره در یک مفهوم شخصی ارائه می دهد. مرکز اسپا هتل شامل استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا و ماساژ است.

سالامیس بای کونتی
Salamis Bay Conti در خط ساحلی درخشان شرقی مدیترانه واقع شده است. با سواحل طلایی، زیبایی طبیعی و اسکله باشکوه روی دریا، در مکانی عالی برای لذت بردن از تعطیلات بی نظیر است. در این اقامتگاه زیبا با تاریخ و فرهنگ غنی، امکانات بسیار زیادی وجود دارد. با رستوران ها، اسپا و مرکز تناسب اندام، تعطیلات دلپذیری را در خلیجی سرسبز فراهم می کند. این هتل با بیش از 200 متر ساحل خصوصی به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد.

هتل ساوی عثمانی پالاس
هتل Savoy Ottoman Palace دارای آثار باشکوهی از فرهنگ عثمانی است. این هتل در مرکز شهر گیرنه واقع شده است. طعم غذاهای سنتی ترکیه در اینجا منتظر شماست. این هتل با معماری مجلل دارای معروف ترین ساحل جزیره است. این هتل دارای دو ساحل خصوصی است. این هتل دارای یک اسکله در ساحل است.

هتل لوکس کشتی نوح و آبگرم
Noah’s Ark Deluxe Hotel & SPA یک تسهیلات همه جانبه است. این امکانات باشکوه در کنار دریا واقع شده است. این مرکز همچنین دارای ساحل اختصاصی است. همچنین یک اسکله وجود دارد که می توانید منظره غروب خورشید بی نظیر را تماشا کنید. می توانید با نمایش های انیمیشنی که در هتل برگزار می شود، سرگرم شوید.

استراحتگاه کایا آرتمیس
کایا آرتمیس ریزورت خدماتی را ارائه می دهد که در آن می توانید از لذت دریا، شن، آفتاب و تعطیلات چهار فصل لذت ببرید. شما می توانید با ساحل عجیب و غریب دست نخورده منحصر به فرد و دریای آبی شفاف آن از تعطیلات فراموش نشدنی لذت ببرید. به لطف معماری مشابه معبد تاریخی آرتمیس، اتاق های غنی شده با امکانات رفاهی مجلل، استخر، اسپا و مرکز زیبایی و تمامی ویژگی های جذاب دیگر، می توانید خستگی و استرس را در تمام طول سال از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *